YASAK BAYRAMLAR

YASAK BAYRAMLAR
23 Nisan 2021 18:24
608
A+
A-

Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ama gene yasaklı. Bu sefer bahaneleri hazır, virüs… Oysa bir millet milli bayramlarını sadece İŞGAL ALTINDA iken kutlayamaz! Unutmayın bu sözümü!

“Tarikat Şeyhi”nin cenazesi dopdolu, İçişleri Bakanı ön safta… AKP Parti Kongreleri yanak yanağa ama 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı yasak… Eskiden bayram günlerinde kiminin kulağı ağrırdı, kiminin burnu… Artık bahane üretmeye gerek duymuyorlar. Cumhur(!) ittifakının başkanları Anıtkabire teşrif  buyurmadılar..

Bir milleti millet yapan önemli değerler vardır. Milleti tasada, kıvançta birleştiren ortak değerler. Milli bayramlar da bu değerlerin en başında gelen vazgeçilmez değerlerimizdir. Milli bayramlarımız Türk Milletini diri tutar. Hafıza tazeler. Geçmişi unutursa, başına gelecekleri yeniden hatırlatır. Atalarıyla gurur duyar. Vatanına sahip çıkma bilinci gelişir. Yani;

Milletin bağışıklık sistemini daima güçlü kılar. Ulusal egemenlik ve bağımsızlık duygularını diri tutar.

Milli Bayramları yasaklayarak bu harcı kırmak isteyenler, Türk Milletine dünü unutturarak BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ çökertiyorlar. Bu ters operasyonların sonucunda millet Ege Adalarımızın YUNANİSTAN’A HİBE EDİLMESİNİ SEYREDİYOR.

Bu sahte Osmanlıcılara bir hatırlatma yapalım:

Sırplar;

1389 Kosova Meydan Muharebesi’nden sonra savaş alanını gezen Sultan Murad’ı Sırp Miloş Obiliç’in sırtından bıçakladığı günü hala kutluyor. Bir kahramanlık günü olarak kutluyor. Yani, 632 yıl önce kendileri için zafer kabul ettikleri bir günü hala kutluyor. Sahi, bizim Osmanlıcılar Anadolu’yu kurutunca Sırbistan’dan et almışlardı değil mi?

Kosova’nın başkenti Priştine çevresinde bir Sırp Belediyesi Graçanitsa’ya Miloş Obiliç’in heykelini dikti. Çünkü halka moral vermek için her milletin kahramanlıklara ihtiyacı vardır. O nedenle tarihlerine sahip çıkarlar.

Türk Milletinin tarihi kahramanlıklarla doludur. Yakın tarihimizden her gün kutlanacak bir kahramanlık öyküsü çıkar.

AKP Türk Milletinin kahramanlıklarından o kadar rahatsız ki, Kurtuluş Savaşı ve Kurtuluş savaşının Lideri Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e saldırmayı ilke(!) haline getirdiler. Bizler Atatürk üzerinden asıl saldırının Türk Milletine yapıldığını biliyoruz. Bu ırkçı faşist saldırıya tabii ki teslim olmayacağız! Kimliğimize, vatanımıza sahip çıkacağız!

Kendi etnik kimliklerini ve Türk Milletine olan düşmanlıklarını din pelerini ile daha uzun bir süre örtemeyecekler.

Türklere Türklerin milli destanı olan Ergenekon üzerinden saldırıp kumpas kuranların kumpasını elbet parçalayacak, ÖRTÜLÜ İŞGALDEN KURTULACAK, bütün milli bayramlarımızı coşkuyla kutlayacağız!

Bugün kısıtlayarak kutlayabildiğimiz 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

Azim ve Karar, 23.04.2021

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.