SİZ KİMİN ÖZEL’İSİNİZ?

SİZ KİMİN ÖZEL’İSİNİZ?
14 Mayıs 2024 20:51
2.839
A+
A-

Zahide Uçar

Seçim sonrası insanlar biraz mutlu oldu, yüzü güldü. Benim için çok erkendi, şüphelerim vardı, gülemedim.

Seçimde alışık olmadığımız bir sakinlik vardı. AKP, Hatay hariç, diğer seçimlerden çok farklı bir davranış sergiledi. Oy pusulalarının üzerinde kimse yatmadı. Bu durum sizlere de garip gelmiyor mu? AKP değişir mi? Değişmez! O zaman?

Belli ki ülkemizde siyaseti şekillendiren emperyalist odaklar, “ŞEYTAN HALKASINI” CHP ile tamamlama kararı almış. Bu noktaya gelineceği belliydi. Neden mi? Türkiye’de Sadece Cumhur ittifakı üzerinden yeni bir anayasayı, BOP Anayasasını halka kabul ettiremezler de ondan. Karpuz gibi ikiye böldükleri Türk Milletinin diğer yarısını kandırmak için Atatürk diyen bir parti ve seçmenine ihtiyaç var. Nasıl milleti dini değerleri üzerinden hançerledilerse, nasıl milliyetçilik üzerinden zehirledilerse, Atatürk üzerinden T.C. Devletinin  varlığına son verecekler.

Türkiye’nin parçalanmasının alt yapısı oluştu. Halk bile isteye fakirleştirildi. Malı çalınan, malına çökülen, yoksulluk peçesinde vatan sorunlarına bakamayacak duruma gelmiş bir halk var. Geçmişi bilmeyen, 22 yıldır kaostan beslenen bir partiyle büyüyen nesillerin önünde kıyaslama yapabileceği bir örnek yoktur. Bu Ortaçağ kalıntısı zihniyet beyinleri çorbaya çevirdi.

Kılıçdaroğlu Soros’un Açık Toplum örgütü TESEV’in kurucu üyesidir. Kılıçdaroğlu CHP’YE MONTE EDİLMİŞTİR. Son aşamada anlaşıldı ki, Kılıçdaroğlu Erdoğan’ı yerinde tutmakla görevlidir. Bu gerçeğin açığa çıkacağı anlaşılınca oyuncu mu değiştirildi? Özel’i partiye Kılıçdaroğlu aldı (!).. Özel baba tarafından Tunceli kökenlidir.

YENİ Anayasa AKP’yi iktidara getirenlerin AKP’ye verdiği ev ödevidir. Arka yüzde bu yeni BOP Anayasasını CHP ile birlikte yapın talimatı mı verildi? Özgür Özel’in açıklamaları bu şüpheleri kuvvetlendiriyor.

AKP’nin seçimde gösterdiği tavır, T.C. Devletini yok ederken CHP’ye ihtiyaç duyacak olması mı? Seçim öncesinde anlaşmamı yapıldı sorusu beyinlerimizi kemiriyor.

AKP son ev ödevini yerine getirdikten sonra küresel çete yeni bir sayfa açmış gibi yaparak Özgür Özel veya İmamoğlu üzerinden mi menfaatlerini koruyacak? AKP’nin emperyalist çeteye sunduğu ayrıcalıklar olduğu gibi kalacak, yargılama yapılmayacak, kısacası Devr-i Sabık yaratılmayacak mı? AKP bu nedenle mi yerel seçimde oy çalmadı? Ya da 1. parti olacak kadar çalmadı? Hatay hariç.. Hatay emperyalizm için önemlidir. BOP’un denize açılacak kapısı… AKP HATAY’I BOP’UN LİMAN ŞEHRİ olması için mi hazırlayacak?

Özel “yumuşama” diye başladıysa, hatırlatalım;

 AKP normal bir siyasi parti değildir. ABD derin yapısının kurup anlaştığı bir partidir. Parti programını bile CFR’den alan, sadece Türkiye değil, Ortadoğu ülkelerinin düzenlenmesi içinde(BOP) görev verilmiş bir yapıdır. Ülkeyi yağmalamış, yağmalatmış, neyi var, neyi yok satmış, servet aktarımı ile Türk Milletini nefessiz bırakmış, fakirin daha fakir, zenginin zenginlikte kalacağı bir kas sistemi kurmuştur. Türk Milletinin tarihine, kültürüne, milli değerlerine, diline, kurucu değerlerine savaş açan… İşine gelmeyen, yandaş olmayan, konuşan insanları kadı sopasıyla esir alan… Bol bol hapishane yapan, ülkenin demografik yapısını değiştirmek için sayısı net belli olmayan geçici sığınmacı, normal sığınmacı, ne varsa ÜLKEMİZE DOLDURUP, Türkleri etnik bir azınlığa dönüştürme PROJESİNİ SADAKATLE UYGULAYAN… Hedefin Türkleri azınlığa düşürmek olduğu çok açık olan bir projenin uygulayıcısı AKP……

Birileri çoktan yerel halk olarak tanımlamaya başladı bile… SİZ BU YIKIM PROJESİNİN NERESİNDE YUMUŞADINIZ?

AKP, ülkede üretimi bitirip, dış devletlere, ithalata bağımlı hale getirerek ekonomik özgürlüğümüzü yabancı devletlerin eline vermiştir.

Bütün ülkelerde okuyan, eğitimli, sorgulayan kesim orta kesimdir. Alt ve üst gelir kısmıyla bağlantı kuran kesimdir. Orta kesim bilinçli olarak fakirleştirildi ki, konuşamasın, düşünemesin, kültürel faaliyetlere, kendisini geliştirmeye, gezmeye imkan bulamasın. Ve giderek körelip, cahilleşme yoluna girsin.  Üst kesim zaten vatansız paranın temsilcileridir. Küresel şirketlerin alt bayileri oldukları için onların beyni küresel çalışır. Kapitalizmin sadık adamlarıdır.

***           ***           ***

Ege nerede ise Yunan gölü haline geldi. Dışarıda bulunan tek Türk Toprağı Süleyman Şah Türbesini “sandukayı omuzlayıp kaçarak”,  İŞİD’e terk etmişlerdir.

Türk Ordusu tarumar edilmiş, Hahambaşının 72 tarikatı ben kurdum dediği tarikatların müritleriyle tarihi disiplini kırılmıştır. Olası bir savaşta Balkan bozgunu gibi bir bozgunla karşılaşma durumu kaçınılmaz olur.

Sayın Özel, daha bir kuple yazdığım bu uygulamaların hangi maddesinde yumuşadınız?

Belli ki şeytan halkasının tamamlanması için birilerine kilit rol verilmiştir. Halkayı tamamlayın, iktidarı kapın da denmiş midir?

Özgür Özel’in açıklamaları “biraz nefes aldık diyenler için” solunum zorluğu oluşturmaya başladı.

Arapça tabelalar kaldırılmayacakmış. Çünkü Kur’an diliymiş… Gerçekten öyle mi?

Ülke yönetimine talip olanlar milleti cehalete teslim olmaya çağırıyor. Siyasete hakim olan bu cehalet mi millete ışık olacak? Kur’an Araplara indiği için Arapçadır. Kur’an öncesi de Arapça yazı vardı. Yani, cahiliye dönemi denen zamanda… Arapça ile tuvalet dahil, her şey yazılıyor. Araplar küfrü başka dilde mi yazıyor?  Sayın Özel, konuştukça batıyorsunuz.

Ha, bir de sığınmacılar, yani BOP kapsamında Türkiye’ye sürülen Suriyeliler, ABD’nin ülkemize sürdüğü askerleri Afganlar ülkemizde kalacakmış… CHP’li belediye başkanlarının kulağı çekilmiş… Anlaşılan Özel oy aldığı kitleyi bile tanıyamamış.

CHP’ye her görüşten oy verenler sadece yoksullaştığı için oy vermedi. Yalandan, talandan, Türk düşmanlığından, dinin paraya aracı yapılmasından, geçici sığınmacı nedeniyle hayatının kısıtlanmasına olan öfkesinden…. Tarım ve hayvancılığın bitirilmesinden… Ortaçağ eğitim sistemine geçilmesinden, EBU SUUDLARIN GÜNCELLENMESİNDEN korkarak, AKP’nin ciddi bir BEKA SORUNU haline geldiğini düşündüğü için oy verdi. Eğer bir ihanet anlaşması yaptıysanız, bu seçmen ihanetinize geçit vermeyecektir!. Hakikaten bıktırdınız artık.

Türk Milleti ne zaman bir çıkış yapsa, dalgakıran gibi dalgayı kırıp, AKP’ye nefes aldırıyorsunuz. YETTİNİZ!!. Ya bir yol açın, ya da yoldan çekilin!

Yolunuz yol değildir. Aldığınız emanet oylar ganimet değildir. Aklınızı başınıza alın! BOP adına “geçici sığınmacı kalıcıdır” diyen herkes ihanet paydasında birleşmiş demektir. Türk Milleti savaşmak zorunda kalırsa, tıpkı Kurtuluş Savaşımızda olduğu gibi iç düşmanla da savaşacak, vatanını-namusunu koruyacaktır.

***        ***       **

Özgür Özel ve paydaşlarına;

Yerel seçimde Kilis bir sürpriz yaptı. Kilis’ten aklı başında bir arkadaşımı arayıp, nasıl oldu diye sorduğumda;

“Bu sefer gençler çok çalıştı. CHP adayı çok iyiydi. Halkın yüreğine dokundu. Seçimi AKP KAZANDIĞI ZAMAN TÜRKLER EVLERİNE KAPANIR, SURİYELİLER SURİYE BAYRAKLARIYLA SOKAĞA ÇIKAR, SABAHA KADAR EĞLENİRDİ. Bu seçimde CHP alınca gençlerimiz sabahlara kadar eğlendi. Andımızı, İstiklal marşımızı ve İzmir marşımızı okudular. Her taraf Türk Bayraklarıyla donandı” dedi.

Ne kadar acı değil mi? Bu durum size neyi anlatıyor? Sanki işgal altında yaşıyorlardı da, işgalden kurtulduk sevincine ne kadar çok benziyor değil mi?

Tanju Özcan Bolu’da sizden fazla oy alıyor, niye?

Osmanlı hilafet sonrası Araplaştı ve yok oldu. Araplar asimile olmaz, asimile eder. Sizin de amacınız gerçekte bu mu?

Bu açıklamalarınızdan sonra şu iddiayı cevaplandırın! Bu iddia doğru mudur? Fetö bağlantınız nedir?

https://www.superhaber.com/firari-feto-uyesi-enis-uludemir-ozgur-ozelin-feto-ile-baglantisini-anlatti-pkkyi-da-arkasina-alarak-turkiyeyi-felakete-surukluyor-haber-483628?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR0boSeLq_BjhzkDU2PqVslu2R2SehwRMmrKUH1Bwnihqrvo3aqeZB340bI_aem_AZ6FRa2bqmR-VWsYFXk_xeLkyZJ0nYDrYgwFg1NoKChkIQEamRJAfgzctXxYf1O4d7M_U6IWwhR6EQbGUihHn80E

SAHİ SİZ KİMİN ÖZEL’İSİNİZ?

Azim ve Karar, 14.05.2024

ETİKETLER: