ŞEHİTLERİMİZ VAR

ŞEHİTLERİMİZ VAR
15 Şubat 2021 02:19
822
A+
A-

PKK’nin kaçırdığı… PKK’nin insafına terk edildiği anlaşılan asker, polis, sivil vatandaşlarımız… Gündem olmamış, unutturulmuş….

Gazeteci Yeliz Koray’ın ifadesine göre; Saygı Öztürk ve Lütfi Türkkan’ın dışında kimsenin oralı olmadığı vatandaşlarımız… 2015 yılından beri PKK’nin elinde imiş… PKK VİDEOLAR YAPIP YAYINLAMIŞ AMA, askerimize, polisimize, vatandaşımıza sahip çıkması gereken devlet görevlileri bu durumu onur meselesi yapmak yerine, kulağı üzerine yatmayı tercih etmiş. Açılımınız batsın!. Sıfıra yakın PKK terörü ile teslim aldığınız ülkemizde, PKK’lıların siyasi uzantılarını %10’un üzerinde oy alacak duruma AKP getirdi.

Bebek katilinin mektubunu Diyarbakır meydanında okutarak… Bebek katiliyle ortak anayasa yapmaya kalkarak… Narko terör örgütünün başı bebek katiline övgüler düzerek… Öcalan’ın verdiği liste ile askere tuzak kurup içeri tıkarak… Güneydoğu’ya atayacağı Vali ve Emniyet Müdürlerini PKK’nin onayıyla atayarak… (Oslo görüşmelerinde MİT Müsteşar Yardımcısı Afet Güneş’in açıklamasından biliyoruz.) AKP Kürt kökenli vatandaşlarımıza önder olarak Öcalan’ı gösterdiği için PKK’nin siyasi uzantıları bu kadar güçlendi. PKK’nin siyasi uzantılarına AKP sayesinde 57 milyon 550 TL parti yardımı ödeniyor. Bölücüsünü besleyen nadir ülkelerden biri olduk.

SAHİ, AKİLLER VARDI, ŞİMDİ ONLAR NEREDE? Hülya Koçyiğit, Kadir İnanır, Orhan Gencebay, Rıfat Hisarcıklıoğlu, Lale Mansur, Nihal Bengisu Karaca, Mehmet Uçum, Abdurrahman Dilipak ve diğerleri… Bu katil sürüsüne eğilip kabullenmesi için Türk Milletini ikna turuna çıkmıştınız… ‘Ama onlar da (pkk) ölüyor’ diyen Hülya Koçyiğit, mutlu musunuz bugün?Askeri dışlayarak Polis Evinde sözde sanatçılarla açılım toplantısı yapanlar… Kaçırılan asker, polis ve sivil vatandaşlarımızı almak için de Bülent Ersoy, Hülya Avşar ve diğerlerini gönderseydiniz ya? O çok sevdikleri PKK’lılardan alsalardı kaçırılan asker-polis ve sivilleri…

Utanın desem utanmazsınız. Üzülün desem üzülmezsiniz. HDP güzellemesine katılan muhalefet… Demirtaş aşıkları… Bugün iyi misiniz?

***Kızgınlığım kökeninin gereğini yerine getirenlere değil… Kızgınlığım bütün bu rezilliklere, ihanete sessiz kalan Türklere… Kuruluş Anayasası mı? Yeni Sevr’dir. Türkleri Anadolu’da boğma projesinin kılıfıdır. Seyredin… Hatta seyretmeyin! Kan uykularından uyanmayın sakın! Öyle ya? Uyanırsanız sorumluluk almak gerekecek.

*** Birilerinin dediği gibi; Mareşal Gazi Mustafa Kemal Atatürk sanırım yanlış bir milleti kurtardı. Türklüğünü, özünü, kimliğini yitirmiş, ahdalanmış bir milleti… Atamız, Anadolu’da kocaman bir Türklük ateşi yaktı. Bizler ne yaptık? Dönme-devşirme Türk düşmanlarının peşinde; özümüzü, kimliğimizi inkar ettik. Şimdi de çocuklarımızın cansız bedenleri veriliyor elimize. Ülke zaten tabutluk oldu. Her gün şehidimiz, şehitlerimiz oluyor ve alt yazı geçiyor televizyonlarda. Kendi çocuklarını asker olmaktan kurtaranların alkışlandığı bir ülkede ne olmasını bekliyordunuz? Üç-beş Mehmet şehit oldu diye meclisi mi toplayalım diyenlere bu ülkeyi dar etmedik, edemedik ya? O gün zaten kaybettik!

Azim ve Karar, 15.02.2021

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.