ATATÜRK’E PLANLI BİR ŞEKİLDE HAKARET EDEN VE ETTİREN ALÇAKLARA

ATATÜRK’E PLANLI BİR ŞEKİLDE HAKARET EDEN VE ETTİREN ALÇAKLARA
30 Mayıs 2021 00:49
1.565
A+
A-

Atatürk üzerinden asıl düşman olduğunuz Türk Milletidir, Türk Devletidir! Biliyoruz! Görüyoruz! Din perdesi arkasına gizlenip Türk Milletini bitirme görevini yerine getirdiğinizi biliyoruz. Evanjelizme hizmet adına Türk Milletinin dinini bozma görevini yerine getirdiğinizi biliyoruz! Türk Milletini dinden soğutma göreviniz olduğunu biliyoruz! Ülkede haramın helali yok etmesine tek laf etmediğinize göre, bırakın dindar olmayı, İnsan bile olmadığınızı biliyoruz. Toplumsal ahlakı çökerterek milleti kötürüm hale getirip, ayağa kalkamayacak kadar kimlik kaybına uğratmak için çalıştığınızı, dolayısı ile ahlaksızlığa el verdiğinizi biliyoruz! Çocuk tecavüzcülerini, kızına tecavüz eden sapkınları serbest bıraktıran, kadın cinayetlerini ve kadına şiddeti özendiren sistemin bu milleti teslimiyete zorlamak için uygulandığını biliyoruz! Tekke denilen insan öğütme karanlık dehlizlerinde Türk İnsanını mankurtlaştırma projesine nasıl el verip, kaynak aktarımı yaptığınızı biliyoruz!

Bunlar Vahdettin’in saray ordusunun hainleri;

Dürrizade, İskilipli Atıf, Şeyh Sait, Mustafa Sabri gibilerin günümüz temsilcileridir. O hainler gibi Atatürk’e ve Türk’e düşmanlar. O hainler T.C. Devletinin kurulmasını engelleyemedi. Kuyruk acıları var. Atatürk Türklerin Atası, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kurucusudur. Güncellenen bu hainler de atalarının kuruluşunu engelleyemediği T.C. Devletini yıkmak istiyor.

Cami kürsüsünden kin ve nefret kusan bu hain ve bu haini dinleyenlere diyoruz ki;

Teslim olmayacağız! Teslim etmeyeceğiz! Karanlık dehlizlerinizde fareler gibi yok olacaksınız! Tıpkı muadilleriniz gibi…

Azim ve Karar, 30.05.2021

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.