wp menus'den En Üst Menünüzü Seçin
Envato ad
Envato ad

ATEŞİN ÇOCUKLARIYMIŞ…

Suay KARAMAN

Hatay’ın Arsuz, Belen ve İskenderun ilçelerinde 9 Ekim Cuma günü başlayan yangın, yerleşim bölgelerine sıçradı. Yangın, söndürme ekiplerinin havadan ve karadan yaptığı çalışmalar sonucunda kontrol altına alındı. Bu yangını PKK terör örgütünün “Ateşin Çocukları İnsiyatifi” oluşumu üstlendi. Bunlar, kalleşlikte sınır tanımayanların çocukları. Bunlar, insanlara, doğaya, canlılara, ülkeye zarar vermekten başka hayatı olmayanların çocukları. Bunlar kısaca emperyalizmin çocukları, Sorosların beslemeleri.

PKK terör örgütünün bebek katili başı Abdullah Öcalan’ın Suriye’den çıkartılmasının 22. yılını “9 Ekim Komplosu” olarak adlandıran PKK terör örgütü, birçok ilde eylem yaptı. Hatay’da da, yangın çıkartıp, misilleme yaparak güç gösterisinde bulundu.

Bazı kendini bilmez aymazlar ile ihanet içinde olanlar, PKK terör örgütünü ve siyasi uzantısı HDP’yi sevimli göstermeye çalışmaktalar. Bir takım “aydın insan taklitleri” de bunu benimsemektedirler. HDP’nin ve genel başkanlarının sosyal medya paylaşımlarına bile sessiz kalmaktadırlar. PKK terör örgütü seviciliği ve HDP güzellemeleri gözleri kör ettiği gibi, beyinleri de yok etmiş.

Ülkemizin ayrılmaz parçası ve büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün son mirası Hatay, bu yaraları da atlatacaktır. Geçmiş olsun diyoruz ve bu konuda susanları da kınıyoruz.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar